Logo Diva perakende mağazacılık yönetimi çözümleriyle tüm mağazacılık süreçlerini yerleşik ortamda ya da bulut avantajıyla yönetin.

Son derece dinamik bir yapısı bulunan perakende sektöründe iş süreçlerinin yönetimi için özel çözümlere ihtiyaç vardır. İstenen ürünü, istenen zamanda ve kalitede tüketiciyle buluşturmak için kurulan değer zincirinin aksamadan çalışabilmesi için stokların, satış noktalarının, kasa ve arka ofis süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilebilmesi gerekir. Bunu başarabilen çözümler, perakende şirketlerine ihtiyaç duydukları çevikliği ve esnekliği kazandırır. Böylece müşteri memnuniyeti, dolayısıyla da satışlar ve kârlılık artar.

Perakende sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yerleşik ya da bulut tabanlı sunulan Logo Perakende Çözümleri, perakende mağazalarındaki ön ofis ve arka ofis işlemlerini gerçek-zamanlı yönetmeyi sağlıyor. Böylece satış faturalarından iadelere, kampanyalardan fiyat yönetimine, stok kontrolünden müşteri kayıtlarına, satın almadan ödeme sistemlerine ve kampanya kurgularına kadar tüm süreçleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek mümkün oluyor. 

  • Artan müşteri memnuniyeti
  • Kasa işlemlerinden stok kontrolüne kadar tüm işlemler tek noktada
  • Kesintisiz ve gerçek-zamanlı iletişim
  • Mobil raporlama ve takip
  • İsteğe bağlı olarak yerleşik kullanım ya da yatırım gerektirmeyen bulut teknolojisi

Perakende mağazacılık yönetimi ürünleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

2020 Copyright ELİTE BİLGİSAYAR